2 дні



Фрезер на акумуляторі 35000 обертів S303B
2 600 ₴
2 080 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: S303B
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наш непростий час фрезер апарат для манікюру та педикюру на акумуляторній батареї незамінний помічник у часи перебоїв з електроенергією.
Представляємо вам S303B:
Ручка мікромотор: 35 тисяч обертів на хвилину;
Потужність блока: 36 Вт;
Час роботи: 6-8 годин безперервної роботи;
Час до повного заряду: 3-4 часа;
Ємність батареї: 4000 мА;
Розмір блока: 15см*13см*7см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SML |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 36 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості | Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс, Підставка для ручки, Дисплей |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Золотистий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Ковпачок |
| Форма насадок | Циліндр, Конус, Гострий конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Вага апарату | 900 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 080 ₴



