

Контейнер для замочування дезінфекції стерилізації інструментів на 500 мл колір ліловий
160 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: С02270-3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Контейнер для дезінфекції інструментів та різних предметів використовується для дезінфекції та холодної стерилізації.
Це ємність для дезинфікуючого розчину, всередині має піддон, що виймається, з отворами. Зовні кришка, яка під час закриття занурює піддон з інструментами на дно. Ємність наповнюється розчином для дезінфекції, у неї занурюються інструменти та насадки на час, відповідно до методичних вказівок на дезинфікуючих засобів. Об'єм: 0,5 л
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Стерилізатор |
| Вид стерилізації | Хімічна |
| Вид інструменту, що стерилізується | Манікюрний, Педикюрний, Косметологічний, Перукарський, Медицинский |
| Сфера застосування | Професійний |
| Режими роботи | Дезінфекція, Стерилізація |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | 0 град. |
| Стерилизуемый матеріал | Пластмаса, Метал, Скло, Дерево, Кераміка, Камінь |
| Матеріал виготовлення корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Бузковий |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | YRE |
| Об`єм | 500 мл |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина корпусу | 22 мм |
| Ширина корпусу | 10 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Висота корпусу | 10 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 160 ₴



