Акумуляторний фрезер для манікюру Hymars H37L1 + Лампа SUN 3 (Тайвань)
6 000 ₴
- В наявності
- Код: Hymars_Н37L1
Акумуляторний фрезер використовується майстрами для виконання процедури манікюру та педикюру, обробки нігтів рук і ніг, видалення кутикули, зняття гелевого покриття, корекції нігтьової пластини. Зручний, потужний апарат для майстрів нігтьового сервісу.
Комплектація: Блок, ручка Strong 102L. Лампа Sun3
Блок керування з удароміцного пластику з кнопками управління:
"ON/OFF" запуск/припинення роботи фрезера
Реверс - обороти з і проти годинникової стрілки
Регулятор потужності – для зміни кількості обертів (у хвилину)
Акумулятор на 9000 мА (здатність до активної роботи до 7 годин без підзарядки)
6 отворів для насадок на самому корпусі.
наявність 2-х посадочних місць для підставки під ручку на блоці з боків.
Потужність блоку становить 100 Вт із максимальною швидкістю обертання до 35000 об/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 100 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Реверс, Вбудований запобіжник, Підставка для ручки |
| Вага | 2.4 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 000 ₴








