


Фрезер HYMARS Triumph/ ручка Hymars SDE-S45 45 тис.обертів (Тайвань) Гарантия 3 года
6 800 ₴
- В наявності
- Код: Hymars_SDE-S45
Фрезер HYMARS Triumph – це універсальний надійний апарат, що підходить для майстра манікюру та педикюру, для зубного техніка, ювеліра. Блок фрезера має підвищений захист від перегріву та наявністю автоматичної функції захисту від перевантаження – при перевантаженні фрезер вимикається і не дає апарату вийти з ладу.
Фрезер HYMARS Triumph має функцію реверсу, яка дозволяє майстру працювати у двох напрямках, але не забувайте, що перемикання реверсу має виконуватися лише за вимкненого фрезера.
На передній частині корпусу розташований роз'єм для підключення мікромотора та регулятор швидкості обертання фрези, поряд з ним знаходяться дві червоні та жовті лампочки. Червоний означає, що фрезер увімкнений і готовий до роботи. Жовта лампочка спалахує, коли фрезер перевантажений і якщо майстер не звернув на це увагу, через пару секунд фрезер відключиться. Після перезавантаження пристрою (вимкнути та увімкнути) ви зможете продовжити роботу.
Фрезерний апарат укомплектований ручкою HYMARS SDE-S45, максимальна робоча швидкість якої становить 45000 об/хв, а момент, що крутить, — 3,2 Н·см.
У ручці передбачені вентиляційні отвори, за допомогою яких під її корпус потраплятиме повітря та обдуватиме мікродвигун, охолоджуючи його.
УВАГА!! Не відкривайте замок заміни фрези під час обертання. Обов'язково дочекайтеся повної зупинки насадки, і тільки тоді її можна міняти.
На корпусі розташовані кілька отворів для фрез, які майстер найчастіше використовується в роботі.
Для даної моделі фрезера передбачено керування ножем, яке можна вибрати (ручне або ножне) за допомогою перемикача «рука/педаль» на блоці.
У комплекті також йде підставка-стаканчик, що кріпиться до корпусу,
настільна підставка для ручки фрезера,
педаль для ножного керування.
Гарантія на ручку HYMARS SDE-S45-3 року
на блок HYMARS Triumph -18 місяців
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Triumph |
| Країна виробник | Тайвань |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 45 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 45000 об/хв |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Особливості | Наявність педалі, Наявність підставки для насадок, Реверс, Вбудований запобіжник, Підставка для ручки |
| Вага | 1.2 кг |
| Колір | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 6 800 ₴



