

Лопатка манікюрна Staleks UNIQ 11 TYPE 1 (пушер плоский прямий та кільце)
260 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: PQ-11/1
Лінійка інструментів UNIQ GUMMY – це зручність та краса дизайну, а також точність роботи. Вони виготовлені із сталі з матовим покриттям, з яскраво-рожевими силіконовими ручками.
Манікюрна лопатка STALEKS PRO UNIQ 10 TYPE 5 PQ-10/5 призначена для манікюру та педикюру. Інструмент із двома робочими частинами — закругленим вузьким пушером на одному кінці та широкою прямою лопатею — на іншому. Вузька частина підходить для обробки кутикули та птеригія при роботі з вузькими та середніми нігтьовими пластинами, вона повторює форму пластини, тому щільно прилягає та відмінно виконує свою функцію. Робоча частина широка пряма лопата призначена для обробки синусів, підняття огрубілої і кутикули, що щільно приросла.
Манікюрна лопатка STALEKS PRO UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1 призначена для манікюру та педикюру. Інструмент із двома робочими частинами – плоским прямим пушером на одному кінці та кільцем – на іншому. Робоча частина прямої плоский пушер призначена для підняття та відсунення кутикули, підготовки до її видалення. Робоча частина кільце призначене для безпечного видалення птеригію з нігтьової пластини.
Ручка із силікону допомагає рівномірно розподілити тиск по поверхні пальця, запобігаючи пошкодженню шкіри та дискомфорту. Вона легше очищається та дезінфікується, що робить використання пушера в салонах краси максимально гігієнічним. Рожева насадка на ручці зручна для захоплення інструменту без ковзання, що дозволяє майстру працювати без напруги кисті руки.
Професійне ручне заточування манікюрної лопатки UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1 гарантує точність роботи. Високолегована нержавіюча сталь стійка до корозії та розрахована на тривалий термін служби.
Манікюрний пушер з гіпоалергенною ручкою можна стерилізувати в сухожаровій шафі та автоклаві, а також дезінфікувати спеціальними засобами, його якість від цього не постраждає.
Особливості манікюрної лопатки із силіконовою ручкою STALEKS PRO UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1:
- для обробки кутикули та птеригія;
- дві робочі частини - плоский прямий пушер та кільце;
- ручка з гіпоалергенною насадкою;
- фігурні виїмки для міцного захоплення;
- професійне заточування;
- із високолегованої сталі;
- з антикорозійним покриттям;
- комбінований дизайн з рожевого силікону та сатинового металу;
- стійка до стерилізації та дезінфекції;
- для манікюру та педикюру.
Застосування манікюрної лопатки із силіконовою ручкою STALEKS PRO UNIQ 11 TYPE 1 PQ-11/1:
- Дістаньте манікюрну лопатку із чохла або упаковки.
- Продезінфікуйте.
- Використовуйте під час виконання манікюру/педикюру для обробки кутикули/птеригія.
- Після закінчення процедури інструмент продезінфікуйте, очистіть від забруднень, просушіть, стерилізуйте.
- Зберігайте у спеціальному чохлі або боксі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Двостороння |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка, Шабер, Кюретка |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина робочої поверхні | 7 мм |
| Товщина робочої поверхні | 5 мм |
| Заточка | Ручна |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Овальна, Прямокутна, Закруглена, Загострена |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Рожевий |
- Ціна: 260 ₴



