

Лопатка педикюрна Staleks Pro EXPERT 60 TYPE 4 (пилка тонка пряма та пилка тонка із загнутим кінцем)
250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-60/4
Майстер педикюру повинен мати великий вибір інструментів у своєму арсеналі, адже стан та проблеми на ногах у клієнтів може бути абсолютно різним. Мозолі, тріщини, врослий ніготь та інше вимагає ретельної обробки і для цього необхідний якісний інструмент з надійної сталі.
Весь інструмент повинен мати ручне заточування, яке виконується під мікроскопом - це допоможе уникнути заводських дефектів і може прослужити кілька років без звернення до заточника, особливо при використанні в домашніх умовах. Саме такими є інструменти Staleks Pro Expert, які заслужено популярні серед майстрів.
Педикюрна лопатка STALEKS PRO EXPERT 60 TYPE 4 PE-60/4 пилка пряма тонка + пилка із загнутим кінцем призначена для роботи з нігтем, що вріс. Вигнутою або рівною пилкою можна без проблем підчепити і підпиляти ніготь.
Особливості педикюрної лопатки STALEKS PRO EXPERT 60 TYPE 4 PE-60/4:
- пилка під нахилом та лопатя;
- ручне заточення під мікроскопом;
- рекомендовано до виконання педикюру;
- рифлена ручка покращує фіксацію інструменту в руках;
- додаткова стійкість інструменту до корозії, що забезпечується поліруванням пастою ГОІ;
- нержавіюча сталь 20Х13;
- витримує дезінфекцію, стерилізацію та високі температури.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Двостороння |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка, Шабер, Кюретка |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 136 мм |
| Довжина робочої поверхні | 6 мм |
| Товщина робочої поверхні | 5 мм |
| Заточка | Ручна |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Овальна, Прямокутна, Закруглена, Загострена |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 250 ₴



