

Лопатка манікюрна Staleks Pro EXPERT 90 TYPE 4.2 (пушер скошений та лопасть відігнута)
220 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-90/4.2
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Якісна підготовка до кольорового покриття – важливий етап манікюру, завдяки якому адгезія отримає вражаючу стійкість, а ефектний дизайн гармонійно поєднуватиметься доглянутою кутикулою.
Staleks Pro Expert 90 Type 4.2 – двостороння манікюрна лопатка з нержавіючої сталі зі скошеним пушером та відігнутою лопатею. Довговічний інструмент стійко протистоїть корозії та зручно лягає в руку.
Особливості лопатки Staleks Pro Expert 90 Type 4.2:
- полірування пастою ГОІ, що захищає від корозії;
- якісне ручне заточування;
- універсальне призначення для манікюру та педикюру;
- ергономічний черешок з протиковзкою насічкою.
- Застосування лопатки Staleks Pro Expert 90 Type 4.2:
- Очищення нігтя від птеригію.
- Підняття і відсування кутикули, що розрослася.
- Очищення вивороту вільного краю.
- Зняття гель-лаку, що підтік, або бази.
- Лопатка Staleks Pro Expert 90 Type 4.2 – це комфортна робота, довговічність та швидкий, приємний результат.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Двостороння |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка, Шабер, Кюретка |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 135 мм |
| Довжина робочої поверхні | 7 мм |
| Товщина робочої поверхні | 5 мм |
| Заточка | Ручна |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Овальна, Прямокутна, Закруглена, Загострена |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



