


Лопатка манікюрна Staleks Pro EXPERT 30 TYPE 4.2 (пушер округлий широкий та лопатя відігнута)
220 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-30/4.2
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
- робоча частина «пушер округлений широкий» призначений для підняття та відсування кутикули, зручний у роботі з широкою нігтьовою пластиною
- робоча частина «відігнута лопать» використовується для очищення нігтьової пластини від птеригія.
- зручний нахил лопаті для майстра з правою рукою.
- професійне ручне заточування
- рекомендовано для виконання манікюру та педикюру
- рифлена ручка покращує фіксацію інструменту в руках
- додаткова стійкість інструменту до корозії, що забезпечується поліруванням пастою ГОІ
- нержавіюча сталь
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Двостороння |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка, Шабер, Кюретка |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 145 мм |
| Довжина робочої поверхні | 7 мм |
| Товщина робочої поверхні | 5 мм |
| Заточка | Ручна |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Овальна, Прямокутна, Закруглена, Загострена |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 220 ₴



