


Ножиці професійні для кутикули STALEKS PRO SMART 10 TYPE 3
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SS-10/3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійні ножиці Staleks PRO Smart 10 використовуються для роботи з кутикулою.
Інструмент виготовлений із високоякісної сталі 40Х13, яку використовують при виробництві медичного інструменту, що гарантує безпеку під час виконання манікюру. Леза ножиць звужені та мають класичний вигин, що забезпечує легкий доступ до кутикули.
Інструмент має ручне заточування, відполірований пастою ГОІ та повністю готовий до роботи. Може піддаватися стандартним процедурам чищення, дезінфекції та стерилізації.
Довжина інструменту – 105 ± 1 мм мм. Довжина лез 23±1 мм.
Особливості ножиць для кутикули Staleks PRO Smart 10:
- звужені леза;
- плавна лінія різання;
- класичний вигин лез;
- ручне заточування лез;
- точний, акуратний різ;
- середній розмір ручок;
- класичний розмір кілець;
- легкість у використанні;
- медична нержавіюча сталь 40х13.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 24 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 60 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



