


Ножиці для брів Staleks EXPERT 30 TYPE 1
499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-30/1
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійні ножиці для брів Staleks PRO Expert SE-30/1 - відрізняються рівними ріжучими полотнами та бездоганним ручним заточуванням.
Ножиці мають звужені леза та притуплені кінчики – така конструкція дозволяє добре захоплювати та зрізати волоски не дряпаючи шкіру.
Ручки ножиць ергономічні та зручні для роботи з волосками.
Особливості ножиць для брів Staleks PRO Expert:
- рівні ріжучі полотна відмінно зрізають волоски;
- звужені леза з притупленими кінчиками не дряпають шкіру;
- ергономічна конфігурація ручок дозволяє комфортно розташовувати та утримувати інструмент у руці;
- оригінальні червоні ручки;
- сталь 40х13 із високою корозійною стійкістю.
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Марка сталі 40Х13
Переважна рука права
Серія EXPERT
Форма ручок пряма
Бренд STALEKS PRO
Довжина інструменту 102 ± 1 мм
Довжина леза 32 ± 1 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Стать | Унісекс |
| Загальна довжина | 102 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 32 мм |
| Товщина леза | 4.7 мм |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Колір | Червоний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



