



Ножиці професійні для кутикули з гачком ДЛЯ ЛІВШІ Staleks EXPERT 13 TYPE 3
495 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-13/3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
- Ножиці професійні з гачком для кутикули для шульги.
- Спеціальна конструкція ножиць для роботи лівою рукою забезпечує гарний огляд лінії різання майстрам лівшам.
- Унікальний вигин лез із кінчиком «гачок» — запатентована технологія Staleks.
- Загин гачка повторює лінію кутикули, завдяки чому виходить цілісний, точний та акуратний зріз.
- У ножиць з таким кінчиком для майстра забезпечується чудовий огляд робочої частини, не потрібно вивертати пензель у зоні синусів, рука не втомлюється при тривалій роботі.
- Тонкі вузькі леза забезпечують легкий доступ до кутикули.
- Прямі подовжені ручки.
- Акуратний і точний різ завдяки професійному ручному заточуванню.
- Стандартний розмір кілець.
- Зниження втоми руки під час роботи завдяки м'якому, легкому ходу ножиць.
- Ідеально полірована поверхня забезпечує додаткову стійкість до корозії.
- Високолегована нержавіюча сталь.
- Стійкі до стерилізації в сухожаровій шафі та автоклаві.
- Підлягають дезінфекції спеціальними засобами.
- Рекомендовано для виконання манікюру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Мозолі, Бородавки, Натоптиші, Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 103 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 25 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 495 ₴



