



Ножиці професійні для кутикули з гачком Staleks EXPERT 51 TYPE 3
499 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-51/3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
- Ножиці професійні для кутикули.
- Унікальний вигин лез із кінчиком «гачок» — запатентована технологія Staleks. i>Загин гачка повторює лінію кутикули, завдяки чому виходить цілісний, точний та акуратний зріз.
- У ножиць з таким кінчиком для майстра забезпечується чудовий огляд робочої частини, не потрібно вивертати пензель у зоні синусів, рука не втомлюється при тривалій роботі.
- Звужені тонкі леза.
- Прямі подовжені ручки.
- Класичний розмір кілець.
- Зниження втоми руки під час роботи завдяки м'якому, легкому ходу ножиць.
- Ідеально полірована поверхня забезпечує додаткову стійкість до корозії.
- Високолегована нержавіюча сталь.
- Стійкі до стерилізації в сухожаровій шафі та автоклаві.
- Підлягають дезінфекції спеціальними засобами.
- Рекомендовані для виконання манікюру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Мозолі, Бородавки, Натоптиші, Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 102 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 24.5 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴



