


Ножиці професійні для кутикули Staleks EXPERT 50 TYPE 3
460 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SE-50/3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Головне, на що ви повинні орієнтуватися під час вибору своїх ідеальних ножиць – ваш комфорт. Про все інше ми, як виробник, подбаємо самі!
Тепер немає проблем у тому, щоб обрати зручний професійний інструмент. Лінійка Expert представляє три варіанти однієї моделі ножиць для кутикули: з короткою (SE-50/1), середньою (SE-50/2) та подовженою ручкою (SE-50/3). Орієнтуйтесь на розмір своєї долоні, щоб робота ножицями дарувала вам лише комфорт та задоволення від ідеального результату.
Переваги:
- Акуратний та точний різ, бездоганна гострота завдяки професійному ручному заточуванню.
- Захист від пошкоджень та корозії за рахунок полірування пастою ГОІ.
- Глянцевий вигляд, відшліфована поверхня.
- Звужені леза для легкого доступу до кутикули.
- Класичний радіус вигину лез – для тих майстрів, хто звик працювати класичними ножицями.
- Знижений ризик завдати травми завдяки додатковому поліруванню задньої поверхні лез.
- Ножиці для кутикули Expert 50 виготовлені із нержавіючої сталі високої якості. Матеріал міцний та довговічний, витримує регулярну стерилізацію та дезінфекцію.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Мозолі, Бородавки, Натоптиші, Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 92 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 24.5 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 460 ₴



