


Кусачки професійні для нігтів SMART 70, 14 мм
640 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NE-70-14
Педикюр у стилі Smart – кусачки для нігтів для швидкої роботи та гарного результату. Інструмент призначений для майстрів манікюру і педикюру.
Масивні заточені леза кусачок впораються з нігтем будь-якої довжини та товщини. Міцна конструкція витримає сильне навантаження, а пружинний механізм у вигляді подвійної пластини забезпечить м'який хід.
Переваги:
Звужена робоча частина. Полегшує акуратне видалення нігтя, що вріс.
Вигнуті ручки для зручної роботи.
Безпечні притуплені кінчики. Педикюр без ризику травмування.
Гострі ріжучі кромки, заточені вручну і ніякого розшаровування нігтя.
Виготовлені із високолегованої сталі. Шматочки Smart 70 довше зберігають заточування і не втрачають практичних властивостей при регулярній обробці.
Професійний інструмент піддається регулярній стерилізації та дезінфекції. Довжина різальної частини – 14 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Нігті |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стать | Унісекс |
| Загальна довжина | 80 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 14 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 66 г |
| Вид пружини | Без пружини |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 640 ₴



