


Кусачки професійні для шкіри Staleks SMART 10, 3 мм
КЛЮЧОВІ ОСОБЛИВОСТІ
- прямі ріжучі кромки під нахилом
- ріжуча частина з виступом
- прямі вкорочені ручки
- стильна, матова поверхня інструменту, приємна на дотик
- професійна заточка, виконана майстром уручну
- м’який, рівномірний хід розкриття за рахунок ретельного полірування шарнірного з’єднання
- для виконання манікюру і як допоміжний інструмент для завершення апаратного манікюру / педикюру
Є 4 варіанти довжини ріжучої частини: 3 мм, 5 мм та 7 мм.
Кусачки для кутикули Staleks Smart – це універсальний інструмент як молодого майстра-новачка, так і досвідченого професіонала.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 78 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 3 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 40 г |
| Вид пружини | Подвійна |
| Виробник | Staleks |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 610 ₴



