



Кусачки для кутикули Staleks Pro Expert 90, 5 мм
Кусачки з маленькими лезами тепер є не тільки в лінійці Smart. Не так давно асортимент Expert поповнився новою позицією. Серед кусачок із довжиною різальної частини 5, 7 і 9 мм з'явилася новинка — інструмент на 3 мм. Для найвибагливішої акуратної роботи та ювелірної точності.
Кусачки для шкіри Expert 90 призначені для обрізної техніки. Їх також можна застосовувати в комбінованому манікюрі або педикюрі, щоб довести роботу фрезою, до досконалості.
Переваги:
- Класична конструкція: прямі різальні крайки під нахилом, п'ята, пружинний механізм у формі двох пластин.
- Зручні для роботи у важкодоступних місцях завдяки звуженій робочій частині.
- Форма ручок — єврокласика (плавний вигин від шарніра до кінчика ручки).
- Подовжені ручки збільшують огляд під час роботи.
- Бездоганна гострота та повне змикання різальних крайок завдяки професійному багаторівневому заточуванню, зробленому майстром вручну.
- Плавний і легкий хід інструмента — заслуга ідеального припасування та шліфування площин шарнірного з'єднання.
- Додаткова стійкість інструмента до корозії та стильний глянсовий зовнішній вигляд (полірування пастою ГОЇ).
- Перевернутий заклеп полегшує сервісне обслуговування інструмента.
- Виготовлені з неіржавкої сталі 40х13.
Всі переваги лінійки Expert знайшли відтворення й у новій моделі NE-90-3. Кусачки з довжиною різальної частини 3 мм призначені як для професіоналів, так і для новачків. Короткою різальною частиною легше обробляти кутикулу вузьких нігтьових пластин. За такої невеликої довжини помилки в роботі будуть менш помітні та легко справжні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 5 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 46 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



