



Кусачки професійні для кутикули Staleks Pro Expert 100, 7 мм
Бренд STALEKS PRO постійно вдосконалює ергономіку інструменту та впроваджує нові конструктивні рішення. І все це — для максимальної зручності та комфорту в роботі майстра. У виробництві кусачок технологи компанії враховують зворотний зв'язок від клієнтів і орієнтуються на їхні потреби.
Нова модель кусачок для кутикули Expert 100 з ручкою «зап'ята» вже знайшла своїх шанувальників серед nail-майстрів. За допомогою їхніх експертних майок ми допрацювали конструктив цієї моделі — тепер вона буде випускатися з двома пружинами, а не з однієї.
Переваги:
- Ергономічна конструкція: прямі різальні крайки під нахилом, п'ята, подовжені ручки.
- Дві пружини в моделі NE-100 дають кусачкам м'який хід, а це — запорука комфортної роботи.
- Пружини універсальні. Їх можна полагодити або замінити в разі потреби.
- Ручка форми «зап'ята» ідеально лягає в пальці та дає змогу докладати менше зусиль під час натискання.
- Збільшений огляд оброблюваної зони.
- Професійне ручне заточування дає бездоганну гостроту інструменту та повне змикання різальних крайок.
- Шарнірне з'єднання ретельно відшліфоване, а його площині припасовані один під одного. Це робить хід інструмента плавним і легким.
- Перевернутий заклеп полегшує сервісне обслуговування.
- Полірування пастою ГОІ дарує глянсовий блиск інструменту та додаткову стійкість до корозії.
Кусачки Expert 100 продаються з різною довжиною різальної частини, щоб майстер міг вибрати для себе найзручніший варіант. Є три моделі цієї позиції: на 5 мм, 7 мм і 9 мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 7 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 44 г |
| Вид пружини | Без пружини |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



