



Кусачки для кутикули Staleks Pro Expert 80, 6 мм
Більше року фахівці компанії STALEKS розробляли нові кусачки 80 моделей, удосконалювали конструкцію та технологію виробництва.
Результат цієї копіткої роботи – ергономічний професійний інструмент, заточений під усі потреби нейл-стиліста.
Тестуючи кусачки Expert 80, експерти відзначили легкість під час стискання, ширший ракурс огляду під час роботи, плавний м'який хід та бездоганну гостроту. Важливе спостереження – якщо нейл-стиліст під час процедури покладе кусачки на стіл, вигнуті ручки не дадуть «голові» торкнутися поверхні, а значить інструмент прослужить набагато довше.
Переваги:
Вигнуті подовжені ручки.
Витягнута звужена робоча частина.
Прямі ріжучі кромки з невеликим нахилом.
Пружинний механізм – дві пластини (дають інструменту м'який хід).
П'ята (виступ) на різальній частині.
Ручне багаторівневе заточування.
Площини шарнірної сполуки ідеально відшліфовані.
Кусачки стійкі до корозії завдяки поліруванню пастою ГОІ.
Кусачки виготовлені з медичної сталі 40х13, стійкої до корозії та механічних пошкоджень. Висока якість сталі забезпечує довговічність інструменту – заточування зберігається довше, а кусачки не втрачають свого привабливого вигляду навіть при регулярній стерилізації та дезінфекції.
В асортименті STALEKS PRO є три моделі кусачок Expert 80: на 6 мм, 9 мм та 12 мм. Це довжина різальної частини – майстрам-новачкам буде комфортніше користуватися кусачками 6 мм, а досвідченішим професіоналам підійде інструмент із довгими лезами.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 107 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 6 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 56 г |
| Вид пружини | Подвійна |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



