



Кусачки для кутикули Staleks Pro Expert 21, 10 мм
Для професіоналів нейл-індустрії компанія STALEKS розробила лінійку кусачок для кутикули Expert. Вона охоплює великий вибір інструментів із різним розміром робочої частини та довжиною ручок.
Кусачки Expert 21 виготовлені з високоякісної сталі марки 40Х13 з високим вмістом хрому. Унікальний метод загартування забезпечують високу твердість інструменту.
Переваги:
- Прямі різальні крайки під нахилом
- Звужена форма робочої частини
- Професійне багаторівневе заточування, виготовлене вручну
- Зручне розташування та надійна фіксація завдяки невеликим хвилеподібним виступам на ручці
- Плавний і легкий хід інструмента завдяки ідеальному припасуванню та шліфуванню площин шарнірного з'єднання
- Оригінальна перевертна заклечка полегшує сервісне обслуговування
- Інструмент відполірований пастою ГОЇ та стійкий до корозії
Лінійка виділяється привабливим дизайном і міцною конструкцією: хвилясті ручки, глянсове полірування, дві пластини як пружинний механізм, п'ята (виступ на різальній частині). Є два варіанти довжини леза: 10 і 13 мм.
Expert — для тих нейл-стилістів, які цінують в інструменті зручність, надійність і довговічність.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 10 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 46 г |
| Вид пружини | Подвійна |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



