



Кусачки професійні для кутикули Staleks Pro Expert 20, 8 мм
Професійні кусачки для манікюру (щипчики) розраховані на велике навантаження, тому їхнє виробництво суворо контролюється на всіх етапах.
Бренд STALEKS PRO відповідально підходить до виробництва професійного інструменту. Від вибору матеріалу та підготовки сталевого прута до розробки технології та контролю якості – кожен етап має значення.
Кусачки для кутикули Expert 20 створені для професіоналів нейл-індустрії (майстрів манікюру та педикюру). Довжина ріжучої частини - 8 мм, це середній розмір, тому інструментом зможе працювати як досвідчений нейл-стиліст, так і майстер-початківець.
Переваги:
Якісна сталь марки 40х13 із високим вмістом хрому.
Унікальний метод загартування та полірування пастою ГОІ – роблять інструмент твердим та стійким до корозії.
Багатоетапне ручне заточування забезпечує повне змикання ріжучих частин та якісний різ протягом тривалого періоду.
Зручне положення в руці та мінімальна сила натискання під час різання. Досягається ретельним поліруванням шарніру та пришарнірної області.
Конструкція кусачок класична: прямі ріжучі кромки під невеликим нахилом, п'ята, прямі укорочені ручки, дві пластини пружинного механізму.
Кусачки Expert 20, як і весь професійний інструмент від STALEKS PRO, піддаються всім типам дезінфекції та стерилізації. При дотриманні правил догляду вони не втратить свого блиску і гладкості навіть протягом тривалого часу користування.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 8 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 46 г |
| Вид пружини | Подвійна |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



