



Кусачки професійні для кутикули Staleks Pro Expert 11, 11 мм
Манікюр у обрізній або комбінованій техніці не обходиться без професійних кусачок. Це інструмент, виготовлений із високоякісної сталі та заточений вручну — тільки такі кусачки не втратять свого зовнішнього вигляду за регулярної стерилізації та дезінфекції. Інструмент майстра — це його персональний помічник, запорука акуратної роботи.
Кусачки для шкіри Expert 11 від STALEKS PRO допоможуть досвідченому нейл-стилісту швидше та простіше виконувати улюблену роботу. Конструкція інструмента розроблена з урахуванням побажань майстрів. Ці кусачки трапляються в трьох варіантах залежно від довжини різальної частини: 11 мм, 14 мм і 15 мм.
Переваги:
- Різальні крайки прямі, без нахилу.
- Є п'ята (невеликий виступ на різальній частині).
- Професійне багаторівневе заточування, виготовлене вручну.
- Зручні ручки з хвилеподібними виступами, прямі та укорочені.
- Хід інструмента плавний і легкий, завдяки ідеальному припасуванню та шліфуванню площин шарнірного з'єднання.
- Оригінальна перевертна заклепка полегшує сервісне обслуговування.
- Полірування пастою ГОІ підвищує стійкість інструмента до корозії й дає глянсовий блиск.
За допомогою професійних кусачок для кутикули можна швидко й акуратно видалити ороговілу шкіру в зоні нігтьової лунки, позбутися задирок, обробити огрубілі ділянки на навколонігтьових валиках.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Одностороння |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Без обмежень |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 11 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 50 г |
| Вид пружини | Без пружини |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



