Багаторазові пилочки для манікюру, що миються, від ТМ Global Fashion 100/100
25 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 155 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: Global 100/100
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилки Global Fashion, що миються, виготовлені з високоякісних матеріалів, призначені для обробки натуральних і штучних нігтів, надання їм необхідної форми.
Відмінною рисою цих пил є можливість багаторазового використання, вони довговічні, підлягають дезінфекції і холодної стерилізації.
Зручна та універсальна пилка форми човен буде ідеальним інструментом як для домашнього догляду за нігтями, так і для майстрів манікюру.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Форма пилки | Овальна |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Виробник | CND |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 ₴



