


Кусачки для нігтів Staleks Pro Expert 61, 16 мм
875 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NE-61-16
Для корекції довжини нігтьової пластини необхідний інструмент із посиленою конструкцією та міцними лезами. У педикюрі це особливо важливо, адже нігті на ногах міцніші, їх складніше обрізати звичайними ножицями або кусачками.
Кусачки лінійки Expert мають пряме різальне полотно. Така конструкція дає змогу впоратися з нігтів різної товщини й обрізати його рівно, щоб не допустити вростання.
Переваги:
- Прямі різальні крайки без нахилу.
- Багаторівневе заточування, зроблене вручну. Дає бездоганну гостроту та повне змикання.
- Невеликі хвилясті виступи на ручці інструмента. Кусачки зручно лягають у пальці.
- Як пружинний механізм — дві пластини. Дають інструменту м'який хід.
- Полірування пастою ГОЇ дає інструменту стійкість до корозії та глянсовий блиск.
- Оригінальна перевертна заклепка полегшує сервісне обслуговування в майбутньому.
Можна замовити кусачки Expert 61 з будь-якою довжиною лез на вибір: 12 та 16мм. Довжина різальної частини 12 мм призначена для маленьких пальців (наприклад, мізинців, де нігтьова пластина більш податлива). Для великих пальців і масивніших нігтів підійдуть кусачки з різальною частиною в 16мм.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Область застосування | Нігті |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Одностороння |
| Загальна довжина | 61 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 16 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 54 г |
| Вид пружини | Без пружини |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 875 ₴



