2 дні

Ножиці для кутикули KDS 01-4027
110 ₴
93,50 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 155 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 01-4027
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ножиці манікюрні для кутикули KDS 4027 — професійний інструмент, що дає змогу якісно обрізати задирки та зайву шкірку в зоні нігтьового ложа, не травмуючи її. Модель виготовлена зі сталі, яка піддалася особливій термічній обробці та загартуванню, тому підлягає будь-яким типам дезінфекції та стерилізації. Леза тонкі, з вигином і оптимально гострі, заточування їх здійснюється вручну, тому навіть довгий термін експлуатації майже 3-4 роки не призводить до втрати різальних властивостей. Висока якість і зручну конструкцію ножиць оцінять і професіонали, і новачки.
Розміри (+/-): загальна довжина 10 см, довжина лез 2,1 см.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Заводська |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 21 мм |
| Товщина леза | 4 мм |
| Виробник | KDS |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип упаковки | Поліетиленовий чохол |
Інформація для замовлення
- Ціна: 93,50 ₴



