


Кусачки професійні для шкіри Сталекс EXPERT 10 9 мм NE-10-9 (К-12)
845 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NE-10-9
Квусачки професійні для шкіри EXPERT 10 9 мм NE-10-9 (К-12)
Кусачки професійні для шкіри — призначені для обрізання кутикули та ороговілої шкіри з навколонігтьових валиків.
Манікюрні кусачки виготовлені з неіржавкої сталі, яка використовується для виробництва хірургічних інструментів.
Вакуумне термооброблення забезпечує високу твердість сталі, 48-50 HRC, що в поєднанні з високоякісним заточуванням дає змогу використовувати кусачки впродовж тривалого часу (до 1 року) без повторного заточування.
Заточення всіх манікюрних кусачок виробляється висококваліфікованими майстрами на кругу з алмазним напиленням. Завдяки використанню висококваліфікованої ручної праці підхід до заточування кожного інструмента індивідуальний. Кусачки Staleks заточені бездоганно: під час роботи вони не тягнуть і не чіпляють зрізану шкірку.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Медична нержавіюча сталь |
| Область застосування | Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 109 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 9 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 50 г |
| Вид пружини | Подвійна |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



