
Професійна пилка для нігтів Kodi Professional 100/100 Half Grey (півколо)
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 155 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: kodi_pilka100
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пилка Half Grey 100/100 – використовується тільки для роботи зі штучними нігтями для запила бічних сторін, вільного краю для надання правильної форми нігтя.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Форма пилки | Овальна |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Країна виробник | США |
| Виробник | Kodi Professional |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴



