


Лампа безтінова настільна на струбцині Moon HD чорна
1 950 ₴
1 735,50 ₴
- В наявності
- Код: 879845
Професійна LED-лампа Censreal Moon HD-M3X зі струбциною призначена для роботи з дрібними деталями: манікюру, вій, брів, тату, косметології та відеознімання. Унікальна дугоподібна форма плафона та розташування світлодіодів по дузі забезпечують повністю безтіне рівномірне освітлення без кольору спотворення. Металева конструкція, шарнірна стійка та поворот плафона на 360° дають змогу виставити ідеальний кут під будь-яке завдання. Регулювання яскравості та температури світіння (2700-5600K) робить роботу максимально комфортною для майстра та клієнта. Додатковий кронштейн дає змогу знімати якісний контент під час роботи.
Характеристики:
-
Розмір 16" (в розкладеному вигляді — 42 см)
-
Потужність LED-лампи: 20 Вт (світловий потік 1800 LM)
-
Кількість світлодіодів: 180 ультраяскравих світлодіодів;
-
Тип лампи: Вбудована світлодіодна.
-
Регулювання рівнів яскравості
-
Регулювання Колірної температури: 2700K-5600K
-
регулювання висоти 32-32-123 см.
-
Електромеханічна кнопка керування.
-
Поворотний плафон світильника 360 град.
-
Кріплення світильника на штативі;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид лампи-лупи | Настільна |
| Висота | 600 мм |
| Колір корпусу | Чорний |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Потужність лампи | 20 Вт |
| Виробник | Camp Moon |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
- Ціна: 1 735,50 ₴



