2 дні



Фрезер на акумуляторі 35000 обертів YT-928
1 800 ₴
1 314 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: YT-928
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрезер для манікюру YT-928 розроблений з урахуванням дрібних деталей для забезпечення комфорту та ефективності роботи нейл-майстра в салонах краси та домашніх студіях нігтьової естетики.
Манікюрний фрезер на акумуляторі YT-928 легкий, компактний і функціональний — потужність 35 Вт і швидкість 35 000 обертів на хвилину дають змогу виконувати апаратний манікюр і педикюр легко й ефективно.
Апарат може працювати як від електричної мережі, так і від акумулятора, забезпечуючи автономну роботу в будь-яких умовах.
Фрезер для манікюру на акумуляторі треба купити для безперервної роботи в умовах перебоїв в електропостачанні — як запасний апарат у салон. Компактні розміри пристрою спрощують зберігання й застосування.
Портативний фрезер для манікюру зручний для виїзних майстер-класів, подорожей. Завдяки бездротовій конструкції використання і переміщення апарата стає зручним, а акумуляторна технологія забезпечить безперервну роботу незалежно від можливих проблем з електроживленням.
Комплектація
- фрезер;
- набір насадок;
- ручка;
Характеристика
| Довжина кабелю: | 80 см |
| Максимальна швидкість: | 35000 об/хв |
| Потужність: | 35W |
| Набір насадок у комплекті | є |
| Призначення | манікюр + корекція |
| Охолодження ручки | є |
| Педаль | немає |
| Живлення: | Акумулятор, мережа 220 В. Час повного заряджання: 2 години безперервне використання: 10 годин |
| Дисплей | є |
| Реверс: | є |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 35 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 35000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості | Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс, Підставка для ручки, Дисплей |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Ковпачок |
| Форма насадок | Циліндр, Конус, Гострий конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага апарату | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 314 ₴



