2 дні



Фрезер на акумуляторі 30000 обертів EN-102
1 700 ₴
1 564 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: EN-102
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У наш непростий час фрезер апарат для манікюру та педикюру на акумуляторній батареї незамінний помічник у часи перебоїв з електроенергією.
Представляємо вам EN-102:
Ручка мікромотор: 30 тисяч обертів на хвилину;
Потужність блока: 20 Вт;
Час роботи: до 8 годин безперервної роботи;
Час до повного заряду: 2 години;
Ємність батареї: 2500 мА;
Розмір блока: 23см*17см*8см.
Реверс: є;
Дисплей: є.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | YRE |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Фрезер для манікюру/педикюру |
| Вид апарату | Універсальний |
| Потужність | 20 Вт |
| Максимальна швидкість обертання | 30000 об/хв |
| Кількість насадок | 6 шт. |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Особливості | Наявність підставки для насадок, Набір фрез, Реверс, Підставка для ручки, Дисплей |
| Вага | 1 кг |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Стан | Новий |
| Опис насадок | |
| Вид насадки | Ковпачок |
| Форма насадок | Циліндр, Конус, Гострий конус |
| Матеріал виготовлення насадки | Алмазне напилення штучне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Вага апарату | 800 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 564 ₴



