

Лопатка манікюрна Staleks Pro EXPERT 51 TYPE 1 (пушер плоский прямий та кільцо)
250 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: PE-51/1
Компанія Staleks пропонує всім нейл-майстрам доповнити свій манікюрний арсенал унікальною новинкою – двостороннім пушером PE-51/1. Одна частина інструменту виконана у вигляді прямокутної лопатки, за допомогою якої легко відсувати кутикулу.
Робоча сторона в міру гостра, завдяки чому відмінно справляється з шкіркою, що щільно наростає, але при цьому не травмує нігтьову пластину. Інша частина пушера є маленьке колечко, призначене для видалення налиплого птеригія. Лопатка PE-51/1 виготовлена із сталі марки 20Х13, що характеризується високою корозійною стійкістю.
Інструмент монолітний, що повністю виключає випадки пошкодження кріплень та розхитування деталей. Термін використання суттєво продовжують вакуумна термообробка та ручне заточування.
Особливості пушера PE-51/1:
- розроблено для професійного застосування;
- модель "2 в 1" - прямокутна лопатка + мініатюрне колечко;
- міцна монолітна конструкція;
- рифлена поверхня ручки запобігає ковзанню в долоні.
Новий пушер PE-51/1 ідеально виконає делікатну роботу та підкреслить імідж майстра.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип виробу | Двостороння |
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Лопатка, Шабер, Кюретка |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Довжина | 136 мм |
| Довжина робочої поверхні | 6 мм |
| Товщина робочої поверхні | 5 мм |
| Заточка | Ручна |
| Форма манікюрно-педикюрного інструменту | Овальна, Прямокутна, Закруглена, Загострена |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
- Ціна: 250 ₴



