Ножиці професійні для кутикули STALEKS PRO “Ballerina” UNIQ 10 TYPE 4
485 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SQ-10/4
Професійні ножиці Ballerina UNIQ 10 TYPE 4 призначені для видалення кутикули під час виконання професійного манікюру та педикюру. Їх удосконалена, нова форма забезпечує таку точність рухів у роботі, при якій і майстер-початківець зробить філігранний, бездоганний манікюр. Вузькі леза дають найтонший зріз навіть власникам ніжної напівпрозорої кутикули, не травмуючи її і поверхню нігтьової пластини. Кінчики лез - вигнуті, формою повторюють кутикулу, що дозволяє акуратно і точно зрізати тонку шкірку.
Ножиці мають подовжені витончені ручки, наче продовження пальців майстра. Вони настільки зручні та ергономічні, що робота з ними не втомлює, а перетворюється на нігтьове мистецтво. Інструмент розрахований на праву руку.
Сатинова поверхня металу приємна на дотик. Її матовість не відбиває світло, що сприятливо для очей майстра.
Завдяки ручному заточуванню гострота інструменту зберігається тривалий час, а обробка у вакуумній печі дає нержавіючу сталь, з якої він зроблений, відмінну міцність. Ножиці можна дезінфікувати, а також стерилізувати у сухожарі та автоклаві без втрати якості.
Особливості професійних ножиць STALEKS PRO "Ballerina" UNIQ 10 TYPE 4:
- призначення – обрізання кутикули;
- удосконалена, легка форма;
- пряма форма ручок;
- кільця класичні, ергономічні;
- тонкі звужені леза з вигнутими кінчиками;
- конструкція для правші;
- легкий плавний перебіг;
- полірування та матове "сатинове" покриття;
- довжина лез – 25 мм;
- довжина інструменту - 105 мм.
Переваги професійних ножиць "Asymmetric" UNIQ 10 TYPE 4:
- вигнута форма лез гарантує безпечний, точний та рівний зріз;
- професійне радіусне ручне заточення під мікроскопом;
- висока твердість металу;
- інструмент готовий до роботи відразу після покупки, що заощаджує час майстра та кошти на додаткове обслуговування;
- ножиці можна піддавати дезінфекції та стерилізації.
Правила використання ножиць STALEKS PRO:
При неправильно вибраному режимі стерилізації (занадто висока температура, тривалий час, низька якість пакетів, що використовуються, неякісне обладнання з неправильно налаштованими режимами) на ножицях може з'явитися жовтий наліт.
Інструмент може отримати корозію, якщо не дотримані
Переваги професійних ножиць STALEKS PRO "Ballerina" UNIQ 10 TYPE 4:
- вигнута форма лез гарантує безпечний, точний та рівний зріз;
- професійне радіусне ручне заточення під мікроскопом;
- висока твердість металу;
- інструмент готовий до роботи відразу після покупки, що заощаджує час майстра та кошти на додаткове обслуговування;
- ножиці можна піддавати дезінфекції та стерилізації.
Застосування професійних ножиць STALEKS PRO “Ballerina” UNIQ 10 TYPE 4:
- Змащуйте ножиці Staleks Pro після кожної процедури стерилізації та дезінфекції, щоб зберегти плавність ходу та уберегти з'єднання від тертя та заїдання.
- Упакуйте чисті та сухі ножиці у чохол або покладіть у бокс до наступного застосування.
- Завжди розташовуйте ножиці лезом нагору.
- Уникайте потрапляння сипких і абразивних речовин між ріжучими кромками і поверхнями інструменту, що труться.
- Уникайте зіткнення інструментів у різальній частині, щоб не допустити пошкодження кромок.
- Захищайте інструмент від падінь та ударів, що призводять до деформації ріжучих кромок.
- Зберігайте у сухому, недоступному для дітей місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 105 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 25 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 60 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 485 ₴








