



Ножиці професійні для кутикули STALEKS PRO ASYMMETRIC UNIQ 20 TYPE 4
485 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SQ-20/4
Інструменти нової лінійки UNIQ від STALEKS PRO це поєднання вимогливих запитів нейл-індустрії, новаторських ідей та технологічного мистецтва. Це перша серія із іменами продуктів.
Ножиці для кутикули Asymmetric UNIQ 20 TYPE 4 - перша у світі конструкторська розробка з асиметричними кільцями різнорівневими серед манікюрних ножиць. Представлені у двох варіантах – з лівим нижнім кільцем та з правим нижнім кільцем. При покупці ножиць онлайн, без можливості приміряти на руку, рекомендується модель із нижнім правим кільцем вибирати майстрам із маленькою рукою. Призначені для видалення кутикули під час виконання професійного манікюру та педикюру. Асиметричні кільця адаптуються під будь-які ідеї майстра, а унікальна конструкція дозволяє застосовувати різні техніки та стилі, виконувати завдання, змінюючи не інструмент, а лише спосіб використання. Удосконалена форма забезпечує таку точність рухів у роботі, при якій і майстер-початківець зробить філігранний, бездоганний манікюр. Вузькі леза дають найтонший зріз навіть власникам ніжної напівпрозорої кутикули, не травмуючи її і поверхню нігтьової пластини. Кінчики лез - вигнуті, формою повторюють кутикулу, що дозволяє акуратно і точно зрізати тонку шкірку.
Ножиці мають витончені ручки, наче продовження пальців майстра. Вони настільки зручні та ергономічні, що робота з ними не втомлює, а перетворюється на нігтьове мистецтво. Інструмент розрахований на праву руку. Ідеально полірована поверхня забезпечує стійкість до корозії.
Завдяки ручному заточуванню гострота інструменту зберігається тривалий час, а обробка у вакуумній печі дає нержавіючу сталь, з якої він зроблений, відмінну міцність. Ножиці можна дезінфікувати, а також стерилізувати у сухожарі та автоклаві без втрати якості.
Особливості професійних ножиць "Asymmetric" UNIQ 20 TYPE 4:
призначення – обрізання кутикули;
- удосконалена, легка форма;
- асиметричні, різнорівневі кільця;
- пряма форма ручок;
- тонкі звужені леза з вигнутими кінчиками;
- конструкція для правші;
- легкий плавний перебіг;
- покриття з антикорозійним поліруванням;
- довжина лез – 25 мм;
- довжина інструменту – 105/98 мм.
Переваги професійних ножиць "Asymmetric" UNIQ 20 TYPE 4:
- вигнута форма лез гарантує безпечний, точний та рівний зріз;
- професійне радіусне ручне заточення під мікроскопом;
- висока твердість металу;
- інструмент готовий до роботи відразу після покупки, що заощаджує час майстра та кошти на додаткове обслуговування;
- ножиці можна піддавати дезінфекції та стерилізації.
Застосування професійних ножиць Asymmetric UNIQ 20 TYPE 4:
Дістаньте інструмент із упаковки.
Продезінфікуйте.
Підкоригуйте форму нігтів пилкою та відполіруйте поверхню бафом.
Розм'якшіть кутикулу ремувером.
Видаліть її з поверхні нігтя, максимально відсунувши до основи лопаткою для манікюру, обробіть валики.
Акуратно зріжте ножицями кутикулу Asymmetric UNIQ 20 TYPE 4.
Обробіть поверхню нігтя шліфувальною пилкою для нігтів.
За допомогою антисептичного засобу та знежирювача для нігтів видаліть мікроби, зайву вологу та забруднення, підготувавши нігтьові пластини до декоративного покриття.
Після закінчення процедури продезінфікуйте інструмент, очистіть від забруднень, просушіть, стерилізуйте.
Правила використання ножиць STALEKS PRO:
При неправильно вибраному режимі стерилізації (занадто висока температура, тривалий час, низька якість пакетів, що використовуються, неякісне обладнання з неправильно налаштованими режимами) на ножицях може з'явитися жовтий наліт.
Інструмент може отримати корозію, якщо не дотримано правил дезінфекції: неправильна концентрація розчину, тривалий час експозиції, погано промитий і висушений перед стерилізацією.
Змащуйте ножиці Staleks Pro після кожної процедури стерилізації та дезінфекції, щоб зберегти плавність ходу та уберегти з'єднання від тертя та заїдання.
Упакуйте чисті та сухі ножиці у чохол або покладіть у бокс до наступного застосування.
Завжди розташовуйте ножиці лезом нагору.
Уникайте потрапляння сипких і абразивних речовин між ріжучими кромками і поверхнями інструменту, що труться.
Уникайте зіткнення інструментів у різальній частині, щоб не допустити пошкодження кромок.
Захищайте інструмент від падінь та ударів, що призводять до деформації ріжучих кромок.
Зберігайте у сухому, недоступному для дітей місці.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 97 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 24 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 60 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 485 ₴



