


Ножиці професійні для кутикули з гачком STALEKS PRO SMART 41 TYPE 3
400 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: SS-41/3
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Професійні ножиці для кутикули Staleks PRO Smart 41 мають унікальну особливість - леза ножиць виконані у формі гака. Така форма лез повторює форму лунки, залишає великий огляд та полегшує роботу у важкодоступних місцях. Як і весь інструмент Staleks PRO ножиці Smart 41 виконані із сталі високої якості 40Х13, заточені вручну та відполіровані пастою ГОІ для стійкості до корозії.
Особливу чарівність інструменту надають силіконові кільця рожевого кольору.
Довжина інструменту – 100 ± 1 мм. Довжина лез 25±1 мм.
Особливості ножиць для кутикули Staleks PRO Smart 41:
- форма лез у вигляді гачка;
- максимально вузькі та міцні полотна;
- зручні силіконові кільця на ручках, завдяки яким ножиці фіксуються в руці та не ковзають;
- жароміцний силікон на кільцях можна стерилізувати та дезінфікувати;
- зручний збільшений розмір кілець;
- виготовлені із сталі 40Х13;
- поверхня відполірована пастою ГОІ, що забезпечує додаткову стійкість до корозії;
- провідна рука – права.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Ножиці |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Загнута |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Двостороння |
| Загальна довжина | 100 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 25 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 60 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
| Колір | Рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴



