
Ванночка для парафінотерапії для рук і ніг (Парафінотопка) SM-507 2літра Рожева
770 ₴
- В наявності
- Код: Y2.0.2
Парафінова ванна дуже корисна процедура, яка відновлює водний баланс, живить і зволожує шкіру рук і ніг, а також загоює мікротріщини та усуває сухість та обвітреність шкіри.
Ванна підходить для парафінотерапії рук і ніг, може бути використана в салоні, і вдома.
Також корисно проводити процедуру парафінотерапії зап'ясть, ліктів та обличчя, особливо в холодну пору року.
Технологія застосування:
Насипати необхідну кількість парафіну у ванну і включити її.
Після того, як парафін розтопиться, апарат підтримує температурний режим у межах 55-65 ° C, безпечний для шкіри.
Далі можна наносити віск або пензликом, або занурити руки/ноги 2-3 рази у ванну для створення більш товстого шару. Кожен шар наноситься після того, як схопиться попередній.
Коли парафін схопиться, необхідно надіти поліетиленові рукавиці (для рук) або шкарпетки (для ніг), а потім махрові, щоб зберегти тепло.
Залишити парафін на 15-30 хвилин.
Видалити парафін і нанести поживний крем відповідно до того ділянки шкіри, на якому робилася процедура.
Вміщується: 2 - 2,5 кг парафіну
Телефонуйте нам для замовлення!
+38(050)181-49-44
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип обладнання | Ванночка для парафінотерапії |
| Область застосування | Обличчя, Ноги, Руки, Ступні, Лікті, Зап'ястя, Універсальна |
| Особливості | Наявність кришки, Регулятор температури, Решітка на дно |
| Матеріал внутрішньої ємності | Алюміній |
| Країна виробник | Китай |
| Виробник | YRE |
| Колір | Білий |
| Кількість температурних режимів | 2 |
| Мінімальна температура нагріву | 45 град. |
| Максимальна температура нагріву | 65 град. |
| Споживана потужність | 220 Вт |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 30 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Загальна довжина | 40 мм |
| Об`єм | 2500 мл |
| Вага | 1.5 кг |
- Ціна: 770 ₴



