



Кусачки для шкіри Staleks Classic 10, 14 мм
Професійні кусачки для кутикули виготовлені з антикорозійної сталі високої твердості. Тільки такий інструмент слугуватиме довше, збереже гостроту та витримає регулярну стерилізацію та дезінфекцію.
Кусачки для кутикули Classic 10 мають тонкі та маленькі леза, щоб акуратно працювати з ніжною шкірою навколо нігтьової пластини.
Переваги:
- Зручна форма робочої частини
- Різальні крайки заточені вручну
- Виготовлені з неіржавкої сталі високої якості, завдяки чому довго зберігають заточення й залишаються гострими
- Дають акуратний і точний розріз
- Ергономічні ручки — інструмент зручніше лежить у долоні
- Плавний і легкий хід завдяки ретельному поліруванню шарніра
- Підвищена стійкість до корозії завдяки поліруванню пастою ГОЇ
В асортименті є 4 варіанти кусачок для кутикули Classic 10. Моделі відрізняються за довжиною різальної частини: на 6 мм, 8 мм, 11 мм і 14 мм.
Професійні кусачки STALEKS виготовлені з дотриманням усіх норм якості, щоб упродовж довгих років допомагати нейл-стилістам комфортно робити свою роботу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Матеріал виготовлення інструменту | Нержавіюча сталь |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Загальна довжина | 80 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 14 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 50 г |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 440 ₴



