Кусачки для нігтів Staleks Pro Expert 60, 16 мм
875 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: NE-60-16
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для корекції довжини нігтьової пластини необхідний інструмент із посиленою конструкцією та міцними лезами. У педикюрі це особливо важливо, адже нігті на ногах міцніші, їх важче обрізати звичайними ножицями або кусачками.
Кусачки лінійки Expert мають пряме ріжуче полотно. Така конструкція дозволяє впоратися з нігтем різної товщини та обрізати його рівно, щоб не допустити вростання.
Переваги:
- Прямі ріжучі кромки без нахилу.
- Багаторівневе заточування, виконане вручну. Дає бездоганну гостроту та повне змикання.
- Невеликі хвилеподібні виступи на ручці інструменту. Кусачки зручно лягають у пальці.
- Як пружинний механізм – дві пластини. Дають інструменту м'який хід.
- Полірування пастою ГОІ дає інструменту стійкість до корозії та глянсовий блиск.
- Оригінальне перевернуте заклепування полегшує сервісне обслуговування в майбутньому.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Функціональне призначення | Для манікюру, Для педикюру |
| Область застосування | Нігті |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Заточка леза | Одностороння |
| Загальна довжина | 60 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 16 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
Інформація для замовлення
- Ціна: 875 ₴








