


Кусачки для кутикули Staleks Pro Expert 90, 7 мм
Кусачки з маленькими лезами тепер є не лише в лінійці Smart. Нещодавно асортимент Expert поповнився новою позицією. Серед кусачок із довжиною ріжучої частини 5, 7 та 9 мм з'явилася новинка – інструмент на 3 мм. Для кропіткої акуратної роботи та ювелірної точності.
Кусачки для шкіри Expert 90 призначені для обрізної техніки. Їх також можна застосовувати у комбінованому манікюрі або педикюрі, щоб довести роботу, виконану фрезою, до досконалості.
Переваги:
Класична конструкція: прямі ріжучі кромки під нахилом, п'ята, пружинний механізм у вигляді двох пластин.
Зручні для роботи у важкодоступних місцях завдяки звуженій робочій частині.
Форма ручок – єврокласика (плавний вигин від шарніра до кінчика ручки).
Подовжені ручки збільшують огляд під час роботи.
Бездоганна гострота та повне змикання ріжучих кромок завдяки професійному багаторівневому заточуванню, виконаному майстром вручну.
Плавний та легкий хід інструменту – заслуга ідеального припасування та шліфування площин шарнірного з'єднання.
Додаткова стійкість до корозії та стильний глянсовий зовнішній вигляд (полірування пастою ГОІ).
Перевернуте заклепування полегшує сервісне обслуговування інструменту.
Виготовлені із нержавіючої сталі 40х13.
Всі переваги лінійки Expert знайшли свій відбиток і в новій моделі NE-90-3. Шматочки з довжиною ріжучої частини 3 мм призначені як для професіоналів, так і для новачків. Короткою різальною частиною легше обробляти кутикулу вузьких нігтьових пластин. При такій невеликій довжині помилки в роботі будуть менш помітні та легко виправні.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манікюрно-педикюрного інструменту | Кусачки |
| Область застосування | Шкіра, Кутикули |
| Форма робочих країв інструменту | Пряма |
| Заточка | Ручна |
| Вікова група | Для дорослих |
| Загальна довжина | 90 мм |
| Довжина ріжучої кромки | 7 мм |
| Товщина леза | 5 мм |
| Вага інструменту | 46 г |
| Вид пружини | Без пружини |
| Виробник | Сталекс |
| Країна виробник | Україна |
| Тип упаковки | Пластиковий блістер |
- Ціна: 845 ₴



