Пилочка для нігтів CND 120/180
15 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 155 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: CND 120/180
+380 (50) 181-49-44
Менеджерповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Красива, витончена пилка з якісного матеріалу забезпечить Вашим нігтям ніжний та дбайливий догляд, не ушкоджуючи нігтьову пластину.
Пила з дрібнозернистою абразивною поверхнею на металевій основі акуратно підпилює нігтики і не розшаровує край нігтьової пластини.
Це універсальний довговічний інструмент, який допоможе в будь-якій непередбаченій ситуації.
Такий аксесуар неодмінно має бути у жіночій сумочці!
- Виготовлена із високоякісних матеріалів.
- Має тривалий термін використання.
- Дозволено тривалий контакт з водою та дезінфекторами.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для штучних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит, до 120 грит, до 180 грит |
| Форма пилки | Півмісяць |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Виробник | CND |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 ₴



