Пилка для нігтів OPI півколо 180/180, сіра
13 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 155 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: OPI_180/180
Пилка OPI з жорсткістю 180/180 призначена для зміни форми природних нігтів і фінішної обробки штучних. Її також можна застосовувати для підпилу нігтів після покриття їх гель-лаком. Універсальний інструмент використовується під час кожної процедури манікюру і педикюру. Пилка розрахована на професійне використання, тому прослужить довго. Абразивна частина інструменту нанесена на м'яку підкладку і має пружну жорстку основу.
Особливості застосування пилки OPI
Можлива дезінфекція спеціальними спреями або в ультрафіолетовому стерилізаторі.
Підходить для підпилу малюнків гель-лаками і гель-фарбами.
Має зручну форму.
Не порушує цілісності нігтьової пластини.
Пилка OPI завдяки своїй заокругленій формі дозволяє точно обробляти край нігтя. Вона надійно лежить у руці. Інструмент відмінно підходить не тільки для професійного, а й для побутового застосування. Замовити пилку та інші інструменти для догляду за нігтями можна в нашому інтернет-магазині за найнижчою ціною. Ми реалізуємо інструменти оптом і в роздріб. Замовлення можна оформити онлайн у зручний для вас час. Для підтвердження замовлення з вами зв'яжеться наш співробітник.
Пилка для нігтів OPI півколо 180/180, сіра являє собою спеціалізований інструмент для корекції форми нігтів. Має форму півкола з абразивною поверхнею. Може експлуатуватися як пристосування для регулярного домашнього догляду, а також як професійний інструмент у спеціалізованих закладах. Призначена для усунення дрібних недоліків з нігтьової поверхні, а також гелевих або інших покриттів перед нанесенням нового декору.
Переваги товару
Універсальність - виріб може застосовуватися для роботи з різними типами нігтів, зокрема штучних.
Зручна форма інструменту, що дає змогу ефективно коригувати недоліки нігтьової поверхні.
Наявність різних розмірів.
Купівля товарів
Замовлення цієї товарної позиції можливо здійснити за допомогою форми на сайті, або ж зв'язавшись з нашим відділом продажів за телефоном 066-66-455-57
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Призначення пилочки | Для натуральних нігтів |
| Абразивність пилки | до 100 грит |
| Форма пилки | Овальна |
| Тип пилочки по матеріалу | Наждачний |
| Тип пилочки | Двостороння |
| Виробник | OPI |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Товщина пилки | 4 мм |
| Тип упаковки | Поліетиленовий пакет |
- Ціна: 13 ₴



